Будівництво системи каналізації в Кулиничах - на завершальному етапі
15 травня 2015 17:29 ЖКГ
Будівництво системи каналізації в Кулиничах - на завершальному етапі КП «Харківводоканал» продовжує реконструкцію мереж водопостачання та водовідведення в сел. Кулиничі, роботи вийшли на завершальний етап.

 

Про це сьогодні, 15 травня, під час огляду ходу реконструкції повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін.

За його словами, багато років комунальні мережі, які були власністю селищної ради, не експлуатувалися належним чином, а в їх ремонт не вкладалися кошти. Це призвело до того, що каналізаційний колектор вийшов з ладу, і всі каналізаційні стоки селища Кулиничі потрапили в річку Немишля. Після розширення меж міста Харкова міськрада ухвалила рішення про реконструкцію систем водовідведення та водопостачання в селищі. Як підкреслив Віктор Кітанін, це дуже важливий екологічний проект, який дозволить врятувати річку.

За словами заступника генерального директора КП «Харківводоканал» Олександра Коваленка, цього року співробітники підприємства виконали земляні роботи з прокладання траншеї і поклали труби в дві нитки довжиною 293 м, змонтували оглядовий колодязь, виконали земляні роботи по підготовці основи для укладання трубопроводу і поклали трубопровід, завершили модернізацію вхідної камери каналізаційної насосної станції тощо. До 1 вересня планується завершити будівництво напірного каналізаційного колектора та ввести його в експлуатацію в комплексі з каналізаційною насосною станцією.

Після реконструкції насосної станції комунальники розпочнуть відновлення водогінних мереж: у селищі від міського водоводу буде прокладено новий водогін. Як повідомив Віктор Кітанін, вода в селищі жорстка як для теплових мереж, так і для пиття. Зараз питну воду добувають з мілководних свердловин.

Проект зі створення водоводу вже пройшов експертизу і включений до плану роботи підприємства. Після закінчення робіт вода в Кулиничі буде надходити з Печенізького водосховища, яке забезпечує водою райони Харкова.

Довідка. Селище Кулиничі адміністративно розташоване у Фрунзенському районі міста Харкова. З 2013 року його територія включена в міську межу і становить 249 га. Рішенням сесії Харківської міської ради з 1 серпня 2013 року мережі водопроводу і каналізації селища Кулиничі передані на баланс КП «Харківводоканал». 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини