Будівництво ремонтних майстерень для сміттєвозів можуть розпочати вже у травні
26 березня 2013 18:51
Будівництво ремонтних майстерень для сміттєвозів можуть розпочати вже у травні Реалізацію проекту з будівництва нових ремонтних майстерень для сміттєвозів КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» планують розпочати вже цього року.

Про це сьогодні, 26 березня, на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков.


Згідно з проектно-кошторисною документацією, вартість будівництва майстерень з ремонту й техобслуговування великовантажних автомобілів становить 35 млн грн. Але, як повідомив директор КП «КВПВ» В'ячеслав Мустафін, за рахунок залучення власних сил і ресурсів підприємства кошторис будівництва може зменшитися на 10 млн грн.

Як розповів Роман Нехорошков, зараз в проектно-кошторисну документацію вносяться корективи, узгоджені з КП «Харківводоканал», ПАТ «Харківміськгаз», АК «Харківобленерго», для підключення комунікацій, забезпечення роботи деяких систем автономно.

«На території підприємства вже проведені певні підготовчі роботи, наприклад, демонтована частина старих будівель. Планується, що за рахунок власних коштів «КВПВ» розпочнуться підготовчі роботи. Думаю, вже в травні почнемо закладку фундаменту нової будівлі», - зазначив Роман Нехорошков.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини