Будинок, який постраждав від пожежі на вулиці Конторській, приводять да ладу
30 вересня 2020 16:49 Суспільство
Будинок, який постраждав від пожежі на вулиці Конторській, приводять да ладу Харківські комунальники займаються усуненням наслідків пожежі, що сталася на вул. Конторській, 18.

Зараз виконується очищення будинку і прибудинкової території від сміття. Одночасно завозяться будівельні матеріали для влаштування тимчасової покрівлі. Також Департамент житлового господарства розробляє проєкт з відновлення пошкоджених конструктивів будинку.

Усі власники квартир по вул. Конторській, 18 написали заяви на отримання матеріальної допомоги на ім'я міського голови Геннадія Кернеса. Одна сім'я тимчасово переселена у соціальний готель.

Газопостачання, електропостачання, холодна вода і водовідведення житлового будинку тимчасово відключені. На час ремонту будинку електрику підключено за тимчасовою схемою. Усі послуги будуть поновлені після ремонту конструктивів будинку в повному обсязі.

Нагадаємо, в ніч на 25 вересня у житловому будинку на вул. Конторській, 18 сталася масштабна пожежа, в результаті якої загинули двоє людей. Займання гасили 56 рятувальників і 16 одиниць техніки.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини