Будинки заводу «Трансзв'язок» передали у комунальну власність
17 квітня 2013 11:25
Будинки заводу «Трансзв'язок» передали у комунальну власність 12 відомчих житлових будинків ПрАТ «​​Харківський електротехнічний завод «Трансзв'язок» передали у комунальну власність міста.

Таке рішення прийняли сьогодні, 17 квітня, на черговій сесії Харківської міської ради.

Рішення стосується будинків по пр. Гагаріна - №244 (загальна площа - 3738,2 кв.м), №248 (4070 кв.м), №262 (2844 кв.м), №302 (4131 кв.м), будинків по вул. Коновалова - №1 (676 кв.м), №1а (665 кв.м), №3 (702,6 кв.м), №5 (702 кв.м) та №7 (712 кв.м). Також перейдуть у комунальну власність будинок №82 по вул. Харківській (4013,6 ​​кв.м) і два будинки по вул. Валдайській - №21 (586 кв.м) та №24а (9471 кв.м). 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини