Британський композитор допоміг харківським дітям боротися із психологічними травмами
11 листопада 2022 11:46 Медицина
Британський композитор допоміг харківським дітям боротися із психологічними травмами Британський композитор, викладач та гуманітарний діяч Найджел Осборн провів два заняття з музичної терапії у Міській клінічній дитячій лікарні №16.

Найджел Осборн – один із піонерів у використанні музики та мистецтва у практиках кризової психологічної допомоги. У Харкові він зустрівся з дітьми різного віку та їхніми батьками. У ході заходу діти навчалися за допомогою музики та спілкування опановувати свій емоційний стан і тілесні прояви психологічних травм, отриманих під час війни.

Окремий час композитор приділив фахівцям лікарні №16 та інших медичних закладів, запрошених на захід. Під час лекції Найджел Осборн розповів про дослідження в галузі медичної музичної терапії, а під час практичної частини лікарі отримали досвід регулювання стану за допомогою музики, ритмічних рухів та пісні, створеної разом із британським композитором.

Тепер харківські лікарі, які прослухали лекцію, готові розвивати у своїх закладах музичну терапію та культуру психологічного супроводу лікувального процесу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини