Британські експерти високо оцінили роботу харківського притулку для тварин
22 жовтня 2012 13:54
Британські експерти високо оцінили роботу харківського притулку для тварин Експерти з Великобританії дали високу оцінку міському Центру утримання бездомних тварин.

Нагадаємо, 16 і 17 жовтня в центрі відбувся Міжнародний семінар з гуманного та ефективного контролю популяції безпритульних тварин. Захід організувала британська організація «Naturewatch», семінар проводив провідний міжнародний експерт Брайан Фолкнер.
 
У рамках семінару фахівці ознайомилися з роботою харківського притулку для тварин, оглянули вольєри. Експерти схвалили застосовувані в Харкові принципи карантинування, лікування, годування тварин, методи прибирання та дезінфекції приміщень. Британські фахівці також високо оцінили ведення просвітницької роботи з харків'янами, заходи щодо реєстрації тварин і пошуку господарів для вихованців притулку.

Крім того, англійцям сподобалася ідея позначати кімнати з кішками і вольєри з собаками різнобарвними стрічками, що інформують про стан здоров'я тварини, її стерилізацію, а також про те, чи є у вихованця потенційний господар.
 
Англійські експерти підкреслили, що утримання тварин у харківському центрі, а також застосовувані методи вирішення проблеми безпритульних тварин відповідають рекомендаціям з гуманного поводження з тваринами провідних міжнародних організацій.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини