Бригади «Харківводоканалу» упорядковують територію на місцях розриттів
16 січня 2020 14:16 ЖКГ
Бригади «Харківводоканалу» упорядковують територію на місцях розриттів Бригади КП «Харківводоканал» приводять до ладу території, на яких проводились ремонтні роботи.

Як повідомив сьогодні, 16 січня, заступник директора з виробництва Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Микола Завада, в місті зараз існує 450 подібних об'єктів, з яких 150 ділянок знаходяться на проїжджій частині і ще 300 - у зелених зонах.

Зокрема, сьогодні благоустрій території бригади підприємства проводили по пров. Якубовскому, 18, де нещодавно були завершені ремонтні роботи. За словами Миколи Завади, за добу працівники «Харьківодоканала» усувають від 5 до 10 місць розриттів.

«Якщо це проїжджа частина - робиться повне вибирання грунту, після цього туди засипається пісок, який поетапно ущільнюється і проливається водою. Потім на місці розриття укладається щебенева подушка, яка ущільнюється вібротромбовкою, після чого ми передаємо цю ділянку дорожнім службам для подальшого асфальтування», - пояснив заступник директора.

За інформацією підприємства, всього в 2019 році було упорядковано 15 тис. кв. м розриттів на проїжджій частині і ще 32 тис. кв. м - у зелених зонах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини