Біля всіх харківських шкіл убезпечать рух
06 березня 2019 15:34 Інфраструктура
Біля всіх харківських шкіл убезпечать рух Профільні департаменти міської ради спільно з Національною поліцією України розроблять план заходів щодо підвищення безпеки руху біля шкіл.

Таке доручення дав службам сьогодні, 6 березня, під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

«Зробіть будь-які схеми з лежачими поліцейськими або іншими засобами обмеження швидкості руху. Це актуальне питання, яке порушували на зустрічах зі мною батьки у всіх районах міста. Вони стурбовані тим, що не дотримується швидкісний режим, що діти можуть постраждати», - зазначив Ігор Терехов.

Також він доручив, щоб були освітлені дороги і тротуари навколо всіх шкіл.

Ігор Терехов зазначив, що в Харкові всі служби працюють над реалізацією стратегії безпечного руху. «Це будівництво доріг, установка відеокамер, створення Ситуаційного центру, нові світлофорні об'єкти. Залучаємо кошти для оновлення рухомого складу», - сказав перший віце-мер.

Також він зазначив, щро у всіх районах Харкова перевірили стан внутрішньоквартальних доріг і незабаром розпочнуть ямковий ремонт.

Друкувати
Останні новини