Біля Регіонального центру адмінпослуг висадять понад 20 тисяч квітів
11 серпня 2017 11:43 ЖКГ
Біля Регіонального центру адмінпослуг висадять понад 20 тисяч квітів Квітник з більш ніж 20 тисячі квітів з'явиться біля Регіонального центру адміністративних послуг, який будується на пр. Тракторобудівників, 144.

Як повідомив сьогодні, 11 серпня, заступник директора СКП «Харківзеленбуд» Андрій Дронь, над квітковою композицією комунальники почали працювати вчора. Візерунок, який використовували для клумби, - квіти, обрамлені яскравим зеленим листям. Для візерунка використовують альтернантеру, цинерарію, тагетис та інші квіти, декорують клумбу каменями і тріскою. Основні кольори рослин - жовтий, зелений, сріблястий. Всього на клумбі буде висаджено понад 20 тис. квітів. Загальна площа композиції складе 700 кв. м.

Завершити висаджування квітника планують до вівторка. Андрій Дронь зазначив, що за клумбою будуть ретельно доглядати - поливати, прополювати, щоб вона ще довго радувала харків'ян і гостей міста.

Як зазначив заступник директора, в місті доглядають і за іншими квітковими композиціями. Зокрема, оновили квітник, який був висаджений навколо пам'ятника Тарасу Шевченкові на вул. Сумській. На клумбі замінили петуніями квіти, які вже відцвіли, і оновили квітковий підпис поета.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини