Біля пам'ятника Воїну-визволителю заклали капсулу часу
22 серпня 2018 11:13 Місто
Біля пам'ятника Воїну-визволителю заклали капсулу часу Покладання квітів, приурочене до 75-ї річниці визволення Харкова від нацистських загарбників, відбулося 21 серпня біля пам'ятника Воїну-визволителю на вул. 23 Серпня.

У заході взяли участь представники різних поколінь: ветерани війни і праці, учнівська та студентська молодь, представники громадських організацій та інші жителі району.

В знак поваги до світлої пам'яті героїв і їхніх подвигів відбулося покладання гірлянди і квітів до підніжжя пам'ятника Воїну-визволителю.

Присутні вшанували пам'ять загиблих солдат і привітали ветеранів з майбутніми святами.

Також в ході заходу, з ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса, біля пам'ятника була закладена капсула часу, в яку вклали розповіді ветеранів про події Другої світової війни, про звільнення Харкова і їхні настанови нащадкам. Послання для майбутніх поколінь залишили ті, хто захищав, визволяв і відновлював Харків: Володимир Міллер, Станіслав Зозуля, Анатолій Христофоров і Маргарита Судакова. Всі вони сповнені віри в те, що нові покоління продовжуватимуть справу їхнього життя, успішно працюватимуть на благо рідного міста та країни, щасливо житимуть у мирі та злагоді.

Планується, що капсула буде відкрита в 2043 році, під час святкування 100-річчя визволення Харкова.

Також перед учасниками свята виступили творчі колективи району, а для ветеранів пройшов святковий обід, де їх пригощали польовою кашею.

Друкувати
Останні новини