Біля Палацу спорту побудують тренувальну базу для Євробаскету-2015
20 березня 2013 16:54
Біля Палацу спорту побудують тренувальну базу для Євробаскету-2015 Тренувальну базу для Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року планується побудувати поруч із харківським Палацом спорту.

Про це сьогодні, 20 березня, повідомив директор Департаменту будівництва й дорожнього господарства Володимир Чумаков.

База для баскетбольних тренувань будет знаходитися на одній території з «Харків-ареною» - головним об'єктом чемпіонату, який побудують до Євробаскету-2015. Базу будуватимуть за державні кошти. Роботу планують почати вже на початку літа.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини