Біля оперного театру висадять близько 16 тисяч квітів
16 квітня 2018 15:43 ЖКГ
Біля оперного театру висадять близько 16 тисяч квітів Близько 16 тис. квітів висадять на клумбах перед Харківським національним академічним театром опери та балету імені М. В. Лисенка.

Квіти почали висаджувати сьогодні, 16 квітня. Це перший квітник, який оформлюють цієї весни в місті.

Як повідомила начальник виробничої дільниці СКП «Харківзеленбуд» Юлія Захарченко, як і торік, на шести клумбах перед оперним театром посадять віоли різних кольорів - помаранчеву, білу, фіолетову, фіолетову з білим, жовту з бордовими вкрапленнями і жовто-фіолетову.

«Харків'янам дуже сподобався наш минулорічний експеримент з віолами, тому цього року вирішили знову перед театром посадити ці квіти і створити яскраві клумби», - зазначила Юлія Захарченко.

За словами заступника директора СКП «Харківзеленбуд» Андрія Дроня, всього біля ХНАТОБу посадять близько 16 тис. квітів. Після цього близько 8 тис. квітів - також віоли різних кольорів - висадять біля Дзеркального струменя і ще таку ж приблизно кількість - біля пам'ятника Тарасу Шевченку, під яким оформлять з квітів український прапор. 

Крім того, вже літні квіти - петунії, альтернантеру та інші - посадять до 9 Травня на меморіальних комплексах і братських похованнях. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини