Біля інституту прокуратури встановили новий зупинний павільйон
08 жовтня 2015 16:48 Інфраструктура
Біля інституту прокуратури встановили новий зупинний павільйон Новий сучасний зупинний павільйон встановили біля Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури за адресою: вул. Пушкінська, 106.

Сьогодні, 8 жовтня, пройшла святкова церемонія відкриття павільйону. У ній взяв участь секретар Харківської міської ради Олександр Новак, який разом зі студентом інституту Богданом Гладких перерізав святкову стрічку.

Звертаючись до студентів, Олександр Новак зазначив, що нова зупинка - це їм подарунок до Дня юриста. Він також рекомендував всім дбайливо ставитися до зупиночного павільйону, щоб він служив ще багато років.

Зазначимо, що зупинний павільйон встановлений на прохання студентів вишу, які звернулися до міськради з колективним листом. Звернення надійшло у вересні, і тоді секретар міськради Олександр Новак пообіцяв, що в жовтні, до Дня юриста, зупинний павільйон буде відкритий. Новий зупинний павільйон обладнали на місці, де раніше просто стояв знак зупинки. Тепер тут встановили павільйон сучасної конструкції, з лавкою, його довжина - 6 м.

Довідка. В Інституті підготовки кадрів для органів прокуратури навчається більше 3 тис. студентів. Будівля площею 11,7 тис. кв. м була побудована в 2000 році. В інфраструктуру інституту входять актовий зал на 540 місць, зал засідань, 8 лекційних залів, аудиторії, зимовий сад.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини