Більше 40 фірм, у співпраці з якими звинувачує прокуратура, не є контрагентами «Жилкомсервіса»
26 січня 2015 13:23 Місто
Більше 40 фірм, у співпраці з якими звинувачує прокуратура, не є контрагентами «Жилкомсервіса» Більше 40 фірм, з якими, на думку правоохоронців, уклало договори КП «Жилкомсервіс», не є контрагентами підприємства.

Про це сьогодні, 26 січня, на прес-конференції в прес-центрі міської ради, відповідаючи на запитання журналістів відносного звинувачень прокуратури на адресу комунального підприємства, повідомив директор КП «Жилкомсервіс» Олександр Яковлєв.

Він зазначив, що зі списку фірм, яким нібито були перераховані кошти за надані послуги, договори укладені тільки з п'ятою частиною цього переліку. Це послуги з ремонту вхідних груп, балконів тощо. «До решти компаній підприємство не має ніякого відношення», - сказав Олександр Яковлєв.

Зазначимо, в кінці минулого року прокуратура Харківської області відкрила кримінальне провадження проти посадових осіб КП «Жилкомсервіс». Мова йде про перелік договорів, які нібито уклало підприємство з фірмами, що мають ознаки фіктивної підприємницької діяльності.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини