Автобусні перевізники допомагатимуть новим транспортним підприємствам
29 липня 2011 15:30
Автобусні перевізники допомагатимуть новим транспортним підприємствам У рамках державно-приватного партнерства харківські автобусні перевізники надаватимуть допомогу новим підприємствам, створеним на базі ХКП «Міськелектротранс».

Про це сьогодні під час зустрічі з трудовим колективом третього тролейбусного депо ХКП «Міськелектротранс» повідомив директор Департаменту транспорту і зв'язку Харківської міської ради Сергій Дульфан.
Він зазначив, що, у зв'язку з реорганізацією підприємств усього транспортного комплексу, у Харкові вводять кущовий принцип обслуговування. Для цього 14 автобусних перевізників, які працюють сьогодні в місті, розділили на чотири групи, чотири кущі. Ці групи обслуговуватимуть певний район міста і співпрацюватимуть з певним транспортним депо.
«Якщо представник приватного бізнесу хоче працювати на території міста Харкова та отримувати прибуток завдяки використанню міської інфраструктури, він має брати участь у її розвитку. Але гроші він перераховуватиме не в якийсь фонд, у нікуди, а працюватиме разом з депо, вкладаючи кошти в ремонт розворотних кіл, зупинок громадського транспорту. У деякі депо перевізники вже завезли слюсарям новий інструмент, десь почали латати дахи й укладати асфальт, десь допомагають запчастинами», - розповів директор департаменту.
При цьому Сергій Дульфан зазначив, що в рамках співпраці депо можуть здавати в оренду невикористовувані площі автобусним перевізникам як транспортні стоянки, уклавши відповідні договори оренди.

Довідка. У 2010 році ухвалено Закон України «Про державно-приватне партнерство». Державно-приватне партнерство - це співпраця між органом влади та бізнесом для реалізації масштабних або локальних, але завжди суспільно значущих проектів.
 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини