Атлети з усієї України змагатимуться за кубок Barstylers Workout clubs
28 травня 2019 14:54 Спорт
Атлети з усієї України змагатимуться за кубок Barstylers Workout clubs Відкрита реєстрація на участь в змаганнях по воркауту «Barstylers Workout Challenge», які відбудуться 15 червня на стадіоні «Металіст».

До участі в «Barstylers Workout Challenge» допускаються учасники будь-якої вікової категорії.

Змагання пройдуть у два етапи: серед учасників воркаут-залів і з воркаут- двоборства. На 1-му етапі спортсмени повинні набрати максимальну кількість балів під час виконання силових вправ. У 2-му етапі змагань учасники виконують підтягування на турніку з вагою 16 кг і віджимання на брусах з вагою 24 кг.

Зареєструватися на участь у змаганнях можна тут.

Початок заходу - о 13:00.

Зазначимо, що змагання з воркауту пройдуть в рамках «FIT DAY Kharkiv 2019», яке включає в себе низку заходів. Зокрема, на учасників «FIT DAY Kharkiv» чекають фітнес-конвенція з майстер-класами від міжнародних та українських презентерів; бізнес-інтенсив для менеджерів, керівників та власників фітнес-центрів; виставка досягнень і товарів фітнес-клубів, магазинів спортивного одягу, спортивного та здорового харчування. Також в рамках заходу відбудеться етап Кубка України по «STRONGMAN», а також змагання «Burpee Challenge» та інше.

Друкувати
Останні новини