Асоціація міст України вивчить роботу харківських «Прозорих офісів»
18 жовтня 2017 15:16 Місто
Асоціація міст України вивчить роботу харківських «Прозорих офісів» Представники Асоціації міст України вивчать досвід створення і діяльності Центрів надання послуг «Прозорий офіс» у Харкові.

Ознайомлення пройде в рамках загальнонаціональної програми обмінних візитів для посадових осіб органів місцевого самоврядування «Маршрути успіхів».

Так, 19 жовтня в Харківській міській раді відбудеться засідання на тему «Процес реалізації Харківською міською радою пілотного проекту Кабінету Міністрів України про створення в місті Харкові центрів надання послуг у форматі «Прозорий офіс». Захід відбудеться в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

У засіданні візьмуть участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, директор Департаменту праці та соціальної політики Лариса Болгова, директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради Вікторія Китайгородська, директор Департаменту реєстрації Олег Дробот, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області Віктор Ачкасов, директор КП «Харківський Дата Центр» Олександр Яковлєв, а також координатор з комунікацій Асоціації міст України Олександра Змієвець та інші представники АМУ.

Початок засідання: о 10:30.

Місце проведення - мала зала Харківської міської ради (пл. Конституції, 7, 2 поверх).

Після засідання гості відвідають «Прозорі офіси» у Шевченківському та Київському районах.

20 жовтня представники АМУ ознайомляться з роботою фронт-офісу КП «Харківське міське бюро технічної інвентаризації», а також відвідають Регіональний центр послуг на пр. Тракторобудівників, 144.

На завершення програми для гостей проведуть екскурсію Центральним парком культури і відпочинку ім. Горького.

Друкувати
Останні новини