Американський дипломат відзначив інвестиційну привабливість Харкова
31 липня 2013 13:21
Американський дипломат відзначив інвестиційну привабливість Харкова Заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 31 липня, провів зустріч з дипломатом економічного відділу Посольства США в Україні Еріком Андерсоном.

Ігор Терехов познайомив дипломата американського посольства з основними досягненнями Харкова за останні кілька років, розповів про розвиток інфраструктури міста, про успішне проведення в Харкові матчів Євро-2012, а також поділився планами проведення Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року.

На зустрічі сторони обговорили стан економіки Харкова, питання інвестиційного клімату та розвитку фінансового сектору міста в умовах подолання наслідків світової фінансової кризи, а також намітили перспективи економічного розвитку мегаполіса.

За словами Еріка Андерсона, Харків має всі можливості для збільшення інвестицій в місто і розвитку бізнесу, оскільки тут для цього створені всі умови. Також він зазначив, що Харків досяг великих успіхів у сфері технологій, науки, освіти та промисловості, що робить його привабливим для бізнес-партнерів по всьому світу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини