Албанія і Харків планують співпрацювати у сфері туризму та бінесу
16 червня 2015 13:25 Міжнародне співробітництво
Албанія і Харків планують співпрацювати у сфері туризму та бінесу Заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 16 червня, провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Албанія в Україні Шпресою Куретою.

Зустріч пройшла в Харківській міській раді. У ході зустрічі сторони обговорили можливості та сфери співробітництва.

Посол Албанії зазначила, що влада держави насамперед зацікавлена у розвитку туристичної сфери. Саме тому найближчим часом в Україні з'явиться прямий авіарейс із Києва до Тирані - столиці Албанії, який курсуватиме з 25 червня до серпня кожні 10 днів. Якщо буде потреба, рейс можуть продовжити або зробити регулярним.

За словами Шпреси Курети, в Україні не так багато знають про Албанію, і зараз керівництво країни зацікавлене в поширенні інформації про неї, зокрема, для залучення туристів. Крім того, можлива взаємодія сторін у культурній сфері та бізнесі.

У свою чергу Ігор Терехов зазначив, що Харків зацікавлений у співпраці. Однією зі сфер, яка може принести позитивні результати обом сторонам, - це бізнес.

«Харків продовжує розвиватися, незважаючи на складні часи в нашій країні, і ми готові до співпраці. Нам необхідно визначити сфери, в яких ми зможемо разом працювати», - підкреслив Ігор Терехов.

Він також зазначив, що важливу роль у відношенні двох сторін має відіграти відкриття Почесного консульства Албанії в Харкові, яке відбудеться сьогодні, 16 червня. Консульство відкриється за адресою: вул. Академіка Проскури, 1.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини