АК «Харківобленерго» встановила графік відключень електроенергії на вересень
29 серпня 2013 17:38
АК «Харківобленерго» встановила графік відключень електроенергії на вересень АК «Харківобленерго» продовжує ремонтувати лінії електропередачі. У зв'язку з цим у вересні в усіх районах Харкова відключатимуть електроенергію.

За інформацією компанії, електроенергію в будинках і установах відключатимуть до 30 вересня включно з 9:00 до 16:00. У зазначений час фахівці служби проводитимуть капітальний ремонт вузлових пунктів міських електромереж.


Зі списком адрес, де проводитимуться відключення, можна ознайомитися на сайті АК «Харківобленерго».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини