Агентство «IBI-Rating» підтвердило рейтинг інвестиційної привабливості Харкова
19 листопада 2019 12:50 Економіка
Агентство «IBI-Rating» підтвердило рейтинг інвестиційної привабливості Харкова Національне рейтингове агентство «ІВІ-Rating» підтвердило кредитний рейтинг міста Харків на рівні uaА+ з прогнозом «стабільний» та рейтинг інвестиційної привабливості на рівні invАА.

Як повідомили у Департаменті економіки та комунального майна, такі рівні рейтингів демонструють відмінну інвестиційну привабливість та високу спроможність міста розраховуватися за своїми зобов'язаннями. «Стабільний» прогноз, з найбільш високою часткою ймовірності, передбачає, що рейтинг не зміниться протягом 12 місяців.

за висновком «IBI-Rating», Харків має потужний промисловий комплекс та одну з найбільших і диверсифікованих економік серед інших міст України. Рівень бюджетної забезпеченості у січні-червні 2019 року склав 3,7 тис. грн, що перевищує середнє значення для місцевих бюджетів. 

Впродовж першого півріччя 2019 року спостерігалось подальше зростання ключових показників соціально-економічного розвитку: обсяг реалізованої промислової продукції зріс на 2,2%, освоєних капітальних інвестицій - на 13,7%, роздрібний товарообіг - на 16,2%. З початку року в місті введено в експлуатацію 81,2 тис. кв. м житла.

Загалом більшість показників стану господарського комплексу та економіки міста (у т. ч. у перерахунку на душу населення) перевищують або відповідають середнім по країні. У місті - хороша логістика, значна кількість навчальних закладів (за різними профілями) і розвинена обслуговувальна, комунальна та соціальна інфраструктура. 

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини