Агентство «IBI-Rating» підтвердило кредитний рейтинг Харкова
14 травня 2019 14:49 Економіка
Агентство «IBI-Rating» підтвердило кредитний рейтинг Харкова Національне рейтингове агентство «IBI-Rating» сьогодні, 14 травня, підтвердило кредитний рейтинг Харкова на рівні uaA+ з прогнозом «стабільний» і рейтинг інвестиційної привабливості на рівні invАА.

Як повідомили в Департаменті економіки та комунального майна, такі рівні рейтингів відображають відмінну інвестиційну привабливість і високу здатність міста розраховуватися за своїми зобов'язаннями. «Стабільний» прогноз, з найбільш високою часткою ймовірності, передбачає незмінність рейтингу протягом 12 місяців.

На думку експертів агентства «IBI-Rating», Харків має одну з найбільших і диверсифікованих економік серед інших міст України. Міська влада проводить зважену фінансову політику, підтримуючи показники ліквідності бюджету і боргового навантаження на прийнятному рівні. За результатами 2018 року показник введення в експлуатацію житла в розрахунку на одного жителя в місті залишається вище середнього показника по Україні.

В цілому більшість показників стану господарського комплексу та економіки міста (в т.ч. в перерахунку на душу населення) перевищують або відповідають середнім по країні. Місто має хорошу логістику, значну кількість навчальних закладів і розвинену обслуговуючу, комунальну та соціальну інфраструктуру.

Друкувати
Останні новини