Адміністрація Київського району просить поліцію навести лад на проблемному дитячому майданчику
07 вересня 2017 18:00 Суспільство
Адміністрація Київського району просить поліцію навести лад на проблемному дитячому майданчику Адміністрація Київського району надіслала листа до Управління патрульної поліції міста Харкова з проханням розібратися з ситуацією навколо дитячого майданчика, розташованого на вул. Арктичній в районі ст. м. «Київська».

Як повідомила сьогодні, 7 вересня, голова Адміністрації Київського району Неллі Казанжиєва, на деяких харківських інтернет-ресурсах були розміщені фотографії з цього дитячого майданчика з заголовком на кшталт «Харків завалений сміттям». Як пояснила голова району, до 2012 року на цьому місці був смітник, а потім територію впорядкували, встановили там дитячий майданчик, лавки, огорожу.

«На цьому майданчику щодня збираються асоціальні елементи - алкоголіки та наркомани, які купують наркотичні речовини в аптеці неподалік. Після них залишаються гори сміття, пляшки, шприци. Навіть якщо там весь час буде стояти двірник, то це не дасть ніякого результату, тому що там потрібне втручання правоохоронних органів. 31 серпня ми надіслали листа на ім'я начальника Управління патрульної поліції міста Харкова Вадима Лісничука з проханням вжити заходів, тому що в нічний час майданчик перетворюється на притон. Ми прибираємо цю територію, стежимо за нею, але цілодобово ми не можемо там ганяти наркоманів і алкоголіків», - зазначила Неллі Казанжиєва.

За її словами, поки що жодних дій на звернення райадміністрації від поліції не було.

Як повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков, на сьогоднішній день цей дитячий майданчик прибирається двічі на тиждень, бо це приватний сектор і двірники там не працюють.

«У приватному секторі ми прибираємо за певним графіком. Але в цьому місці люди, які ведуть асоціальний спосіб життя, смітять неймовірно. Ми зі свого боку робимо все можливе, щоб підтримувати там чистоту, але в даному випадку без поліції це зробити проблематично. Ну, а подача новини в деяких ЗМІ на прикладі цього майданчика, що місто Харків завалене сміттям, це просто смішно і непрофесійно», - підкреслив Роман Нехорошков.

Друкувати
Останні новини