95% харків'ян розраховуються за воду
19 червня 2015 16:49 ЖКГ
95% харків'ян розраховуються за воду Рівень розрахунків харків'ян за водопостачання та водовідведення на 1 червня становить 95%.

Як повідомила заступник генерального директора КП «Харківводоканал» Тетяна Мірошниченко, торік на цю ж дату харків'яни розраховувалися на 100%. За її словами, ситуація погіршилася у зв'язку з підвищенням тарифів. Всього на 1 червня населення міста заборгувало «Харківводоканалу» 175 млн грн.

Як повідомив в ході обласної селекторної наради заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Руденко, КП «Харківводоканал» робить все можливе, щоб погасити заборгованість підприємства перед АК «Харківобленерго». Підприємство планує погасити частину боргу за рахунок компенсації з державного бюджету різниці в тарифах. Ситуація з погашенням знаходиться під особливим контролем міської влади.

Крім того, як повідомила Тетяна Мірошниченко, у 2015 році підприємство звернулося до районних судів для стягнення заборгованості з населення на суму 15 млн грн. Також вже винесені рішення і передані до державної виконавчої служби матеріали для примусового стягнення заборгованості на суму близько 48 млн грн.

Друкувати
Останні новини