95 харківським кадетам вручили нагрудні знаки випускника
29 травня 2017 10:09 Освіта
95 харківським кадетам вручили нагрудні знаки випускника Нагрудні знаки випускника вручили 95 юнакам, які завершили навчання в Державній гімназії-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».

Церемонія випуску відбулася 27 травня у Центральному парку культури і відпочинку імені Горького. Більшість випусників планують вступати до вищих військово-навчальних закладів Збройних Сил України та інших силових відомств.

«Мені приємно було спостерігати за тим, як поступово зростали і мужніли представники нового покоління українських патріотів. Не так уже й важливо, чи ви продовжите рухатися далі армійським шляхом, чи зміцнюватиме економічну міць країни в різних галузях національної економіки. Головне, щоб ви душею і серцем любили свій народ. Удачі вам у дорослому житті і мирного неба всім», - зазначив начальник кадетського корпусу, генерал-майор Олексій Середа.

Також почесні грамоти та цінні подарунки під час свята вручили відмінникам навчання. Випускники попрощалися з прапором гімназії і пройшли разом зі старшими наставниками урочистим маршем.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини