15 березня в Харкові стартує весняний благоустрій
04 березня 2015 16:19 ЖКГ
15 березня в Харкові стартує весняний благоустрій Безстрокова акція з благоустрою «Чисте місто» розпочнеться в Харкові 15 березня.

Про це сьогодні, 4 березня, на засіданні виконавчого комітету міської ради повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін.

За його словами, під час акції пройде масштабний благоустрій міста: проводитимуться суботники і недільники із залученням комунальних працівників, студентів, мешканців районів. Перший з них пройде наступного тижня.

Під час весняного благоустрою планується провести садіння молодих дерев та знесення та кронування аварійних, очистити від сміття прибудинкові території, приватний сектор, парки і сквери, схили біля водойм. Всього планується привести до ладу 4466 дворів. Також належить відремонтувати бордюри, огорожі, дороги, урни, лавки, очистити опори від наклейок, підготувати до функціонування фонтани і виконати низку традиційних для цього періоду робіт. Також у місті продовжать озеленювати парки і сквери, висаджувати квіти.

Як повідомив Віктор Кітанін, в рамках двомісячника у зв'язку з наближенням великодніх свят планується провести прибирання на території міських кладовищ.

До 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні в місті впорядкують і приведуть до ладу братські могили, військові поховання, пам'ятники та меморіали.

Крім бюджетних коштів для робіт з благоустрою міста планується залучити й додаткові кошти на загальну суму 23,4 млн грн.


Друкувати
Останні новини