10 онкохворих дітей з Харкова відправляться на оздоровлення до Австрії
26 травня 2014 17:46
10 онкохворих дітей з Харкова відправляться на оздоровлення до Австрії 10 харківських онкохворих дітей відправляться цього літа на лікування та оздоровлення до Австрії.

 

Про це сьогодні, 26 травня, в інтерв'ю австрійській радіостанції «ORF» повідомила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан. Вона зазначила, що діти будуть проходити реабілітацію в місті Іббс з 20 червня по 12 липня.

Таким чином, всього з 2005 по 2014 рік в Австрії поправлять своє здорьве 142 харківські дитини, а за 18 років при фінансуванні австрійської організації «Глобал 2000», з якою Харківська міська рада співпрацює вже багато років, пройшли курс оздоровлення понад 300 українських дітей.

Нагадаємо, організація «Глобал 2000» в рамках співпраці також надає харківській дитячій лікарні №16 гуманітарну допомогу - медикаменти, апаратуру, меблі, витратні матеріали, білизну, обладнання. У рамках цього проекту було організовано стажування медичного персоналу в клініках Австрії (три лікарі, три медсестри), проведена реконструкція гематологічного відділення та придбано медобладнання на суму більше 100 тис. дол.

За роки співпраці, завдяки підтримці з боку організацій «Глобал 2000», «Товариства побратимства Харків-Нюрнберг» (ФРН), телеканалу «Штернштунден» (ФРН), які фінансували поставку до лікарні медобладнання та ліків, кількість онокбольних дітей, у яких спостерігається ремісія хвороби, збільшилася з 25 до 75%.

Довідка. «Глобал 2000» (Відень) - австрійська неурядова екологічна організація, яка допомагає дітям, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, та дітям з онкологічними захворюваннями. З 1992 року Харківська міська рада та австрійська екологічна організація «Глобал 2000» здійснюють міжнародний проект «Харківська дитяча лікарня №16 - допомога дітям, хворим на лейкемію».
Друкувати
Останні новини