У Харкові триває реєстрація на марафон «Визволення»
18 серпня 2016 16:18 Спорт
 У Харкові триває реєстрація на марафон «Визволення» Реєстрація на 31-й Міжнародний легкоатлетичний марафон «Визволення» і біг по шосе завершиться перед стартом у неділю, 21 серпня.

Як повідомив сьогодні, 18 серпня, в прес-центрі Харківської міської ради начальник управління з питань фізичної культури і спорту Костянтин Курашов, усі бажаючі зможуть зареєструватися на стадіоні «Динамо» 20 серпня з 8:00 до 20:00. Також можна буде отримати номер учасника за годину до старту у неділю (до 8:00). Крім того, ще відкрита електронна реєстрація.

«У нас є категорія «спортивна сім'я», у забігу на 3 км можуть брати участь діти. Торік наймолодшому учаснику було близько трьох років, а найстаршому - 84 роки. Три тисячі метрів традиційно біжать не менше 1,5 тис. людей», - зазначив Костянтин Курашов.

Нагадаємо, відкритий легкоатлетичний марафон «Визволення» традиційно проходить в Харкові до Дня міста. У ньому беруть участь любителі бігу з Харкова та області, а також з інших українських міст та з-за кордону. На марафоні буде три дистанції: 10, 21 і 42 км. Також відбудеться масовий забіг на 3 км. Маршрут проходитиме через вулиці Динамівську, Весніна, Сумську, Білгородське шосе до селища П'ятихатки і назад по Білгородському шосе. Фінішуватимуть спортсмени на стадіоні «Динамо».

Зазначимо, що на час марафону частина вулиць буде перекрита. Відкривати вул. Сумську почнуть поступово, починаючи з 11:00.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини