У Харкові нагородили переможців конкурсу «Молода людина року»
26 жовтня 2022 19:01 Місто
У Харкові нагородили переможців конкурсу «Молода людина року» Нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу «Молода людина року - 2022» відбулося сьогодні, 26 жовтня, у місті Харкові.

Церемонію нагородження провів міський голова Ігор Терехов, який подякував молодим харків'янам за їхній внесок у розвиток міста.

«Щодня своїми досягненнями ви прославляєте Харків. Ви - майбутнє, але водночас - і сьогодення міста. Тому що саме завдяки вам проходить чимало процесів, і, дивлячись на вас, люди старшого покоління почуваються більш впевненими та захищеними. Також, як і ви, я вірю, що війна скоро закінчиться нашою перемогою, і ми всі разом відроджуватимемо Харків, робитимемо його ще більш красивим і комфортним», - підкреслив мер.

Зазначимо, що цього року у конкурсі взяли участь близько 150 осіб. Серед них на міському етапі визначили 11 переможців та 22 лауреата.

Довідка. Конкурс «Молода людина року» проводиться Департаментом у справах сім'ї, молоді та спорту з 2001 року. Мета конкурсу - підтримка обдарованої та талановитої молоді, заохочення значних досягнень у різних сферах суспільного життя, нагородження найкращих молодих спеціалістів у галузі виробничої, навчальної, управлінської, громадської та творчої діяльності.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини