В Індустріальному районі відновлюють 17 багатоповерхових будинків
22 вересня 2022 16:12 Місто
В Індустріальному районі відновлюють 17 багатоповерхових будинків Ремонтно-відновлювальні роботи тривають у 17 багатоповерхових житлових будинках Індустріального району.

Хід виконання реконструкції сьогодні, 22 вересня, проінспектував Харківський міський голова Ігор Терехов. Він зазначив, що з першого дня повномасштабного вторгнення Індустріальний район зазнав тотальних бомбардувань, внаслідок чого житловий фонд був сильно зруйнований. Найбільше постраждали Роганський житловий масив та мікрорайон «Сонячний». Цієї осені там реконструюють 17 будинків.

«Частина будинків буде готова вже до опалювального сезону, який ми плануємо розпочати 15 жовтня. А є будинки, які здаватимемо на початку листопада. Це пов'язано з комплексом необхідних робіт і складними технічними рішеннями, які треба робити поетапно. Пошкоджено несучі конструкції, і цикл робіт має бути виконаний таким чином, щоб насамперед було надійно. Щоб люди могли заїхати до квартири, якщо потрібно, зробити косметичний ремонт, і жити в нормальних умовах», - наголосив Ігор Терехов.

За його словами, загалом у місті на реконструкції перебуває понад 60 будинків, які постраждали через ворожі обстріли.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини