Новий Орлеан допоможе Харкову з підготовкою до зими та подальшою реконструкцією
25 серпня 2022 18:46 Міжнародне співробітництво
Новий Орлеан допоможе Харкову з підготовкою до зими та подальшою реконструкцією Харківський міський голова Ігор Терехов у режимі онлайн провів зустріч із мером міста Новий Орлеан (США) Латоєю Кантрелл.

У рамках зустрічі сторони обговорили поточну ситуацію у місті Харкові та відновлення його інфраструктури після перемоги. Зокрема, Латоя Кантрелл зазначила, що Новий Орлеан та його мешканці підтримують Україну, яка нині бореться за демократію, та хочуть направити необхідну допомогу.

Ігор Терехов зазначив, що протягом останніх місяців ворог цілеспрямовано знищує житлові будинки, а також трансформаторні підстанції, котельні, водогони та інші об'єкти критичної інфраструктури міста. Зважаючи на це, найбільш актуальним для Харкова питанням є підготовка до опалювального сезону.

«Якщо говорити про короткострокову перспективу, то основне, чого потребуватиме місто, пов'язане з опалювальними приладами, обладнанням, яким можна обігріти людей. Тому що можуть виникати різні ситуації, і для нас найголовніше, щоб люди не замерзли», - підкреслив мер Харкова.

Також Ігор Терехов зазначив, що незважаючи на безперервну російську агресію, у Харкові вже працюють над майбутньою реконструкцією.

«Ми розуміємо, що після того, як закінчиться війна, нам потрібно буде відновлювати інфраструктуру міста повністю. І тут для нас дуже цінним стане досвід великомасштабного відновлення інфраструктури Нового Орлеана після стихійного лиха», - наголосив Ігор Терехов.

За словами Латої Кантрелл, Новий Орлеан допоможе Харкову з підготовкою до зими та післявоєнної реконструкції.

«Стихійне лихо, яке було у Новому Орлеані, незрівнянне з тим, що сьогодні переживає Україна. Я хочу, щоб ви знали: я тут, з вами, і готова зробити все для того, щоб забезпечити Харків тим, чого він потребує», - зазначила мер Нового Орлеана.

Також у рамках зустрічі Ігор Терехов подякував за сприяння волонтерській ініціативі «Globee International» та міжнародній організації «Mercury Public Affairs».

Довідка. 29 серпня 2005 року Новий Орлеан сильно постраждав від урагану Катріна. Під час стихійного лиха під водою опинилося близько 80% міста, внаслідок чого притулок над головою втратили близько 700 тис. осіб.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини