У Харкові встановили першу зупинку-укриття
19 серпня 2022 14:53 Місто
У Харкові встановили першу зупинку-укриття Першу зупинку громадського транспорту, яка слугуватиме укриттям від обстрілів, встановили сьогодні, 19 серпня, у місті Харкові.

Про це в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

Мер зазначив, що зупинка оснащена прямим зв'язком з диспетчером, безкоштовним Wi-Fi, а також екраном, за допомогою якого пасажири зможуть побачити громадський транспорт, що під'їжджає. В укритті можуть розміститися близько 30 людей. Однак воно має модульну конструкцію, тому залежно від району та пасажиропотоку розміри укриття можуть змінюватися.

«Ми мали жахливі випадки, коли люди гинули на зупинках, чекаючи на громадський транспорт, були поранені. І тоді я пообіцяв, що ми зробимо таку зупинку, яка буде більш-менш безпечною. Зрозуміло, що від прямого влучення важкими ракетами вона не врятує чи врятує лише частково. Але вона зможе захистити від уламків РСЗВ, а значить - врятувати життя та здоров'я людей», - наголосив Ігор Терехов.

Зазначимо, для встановлення перших безпечних зупинок у Харкові визначили 25 локацій, на яких на транспорт чекає найбільша кількість людей. Всі ці зупинки також будуть обладнані безкоштовним інтернетом.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини