Харківські рятувальники знешкодили 34 ворожих боєприпаси
04 серпня 2022 08:42 Оперативна інформація
Харківські рятувальники знешкодили 34 ворожих боєприпаси Рятувальники Харківського гарнізону ДСНС за добу, з 3 по 4 серпня, здійснили 19 оперативних виїздів.

Як повідомили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області, 10 з них - на ліквідацію пожеж (чотири - спричинених обстрілами), три - для надання допомоги населенню та комунальним службам, три - для проведення аварійно-рятувальних робіт та ще три - з інших причин. Також протягом доби піротехніки ДСНС ліквідували 34 ворожих боєприпаси.

Три пожежі, спричинені ворожими обстрілами, трапились у Харківському та одна - у Чугуївському районах області. Зокрема, близько 15:00 рятувальники виїжджали на ліквідацію пожеж у сел. Циркуни. Там горіли приватний житловий будинок, гараж та прибудова. Загальна площа пожежі склала близько 500 кв.м. До ліквідації займання було залучено шість відділень служби порятунку з Харківського та Луганського гарнізонів ДСНС. Через постійні обстріли гасіння пожежі доводилось постійно припиняти. О 21:45 усі осередки займання вдалось ліквідувати. Жертв та постраждалих немає. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини