Італійська журналістка ознайомилася з роботою «Харківських теплових мереж»
01 серпня 2022 18:23 ЖКГ
Італійська журналістка ознайомилася з роботою «Харківських теплових мереж» Журналістка італійського видання «Corriere della Sera» Джузепіна Фазано ознайомилася з роботою КП «Харківські теплові мережі», аби на власні очі побачити, як місто під обстрілами готується до опалювального сезону.

Зокрема, Джузепіна Фазано відвідала один із найбільш постраждалих районів Харкова – Північну Салтівку. Насамперед вона хотіла дізнатися, як влаштована система опалення великого українського міста та як теплоенергетики працюють в умовах щоденних обстрілів. Екскурсію для журналістки провів заступник технічного директора КП «ХТМ» Олексій Лука. 

Зокрема він розповів, що днями на одній з котелень Північної Салтівки знайшли «Град», який застряг під теплообмінником. Для продовження робіт довелося викликати піротехніків. Втім, навіть попри такі «сюрпризи», працівники  ХТМ  вже трохи звикли до умов роботи та отримали психологічний імунітет. 

«Наразі є тільки дедлайн - 15 жовтня, коли має розпочатися опалювальний сезон, і відповідальність перед харків’янами, які чекатимуть на тепло. Тому війна за тепло проти війни звичайної йде суворо за графіком», - зазначили на підприємстві.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини