У Харкові постійно контролюють якість води
23 червня 2022 16:46 ЖКГ
У Харкові постійно контролюють якість води Згідно з результатами досліджень, якість води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Про це сьогодні, 23 червня, повідомила виконувач обов'язків начальника Лабораторії санітарно-епідеміологічного контролю КП «Харківводоканал» Карина Беспалова. За її словами, навіть за умов воєнного часу лабораторія продовжує працювати у штатному режимі та проводити всі аналізи. Для цього вона оснащена сучасним вимірювальним та допоміжним обладнанням, яке обслуговують висококваліфіковані спеціалісти. Лабораторія  щодня відбирає понад 25 проб із водопровідної мережі. Щоденний контроль здійснюється на всіх контрольних точках відбору: накопичувальних резервуарах чистої води, насосних та підкачувальних водопровідних станціях, водорозбірних колонках. 

Також вона зазначила, що через бойові дії чи повітряну тривогу до графіка роботи виїзної бригади лабораторії іноді вносилися зміни, але як тільки ситуація стабілізовувалася, працівники поверталися на місце для взяття проб.

«Контроль за якістю водопровідної води дуже важливий, і всі співробітники усвідомлюють, яка велика відповідальність лежить на них. Траплялося затримуватися після закінчення робочого дня, але всі необхідні аналізи проводили та фіксували, як належить», - зазначила Карина Беспалова.

Також вона наголосила, що всі показники водопровідної води зараз перебувають у нормі, а недавня інформація про те, що у воді нібито виявили «холерну паличку», є вигадкою та не відповідає дійсності. Якщо ж якісь показники перевищують норму, то про це негайно повідомляється на місце забору води, і фахівці вживають необхідні заходи для покращення якості води.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини