На Салтівці комплексно відновлюють зовнішні трубопроводи
17 червня 2022 17:33 ЖКГ
На Салтівці комплексно відновлюють зовнішні трубопроводи Ремонтники Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» продовжують комплексні відновлювальні роботи на зовнішніх трубопроводах холодної води у Салтівському житловому масиві.

Про це сьогодні, 17 червня, повідомив начальник Салтівської районної служби зовнішніх водопровідних мереж В’ячеслав Глущенко. За його словами, внаслідок прямих влучень різних снарядів або після вибухової хвилі багато водоводів отримали серйозні пошкодження. Ремонти на трубопроводах ведуться планово та поетапно з урахуванням раціональності підключення води до будинків.

Так, бригади вже переклали ділянки пошкоджених обстрілами мереж на вул. Гвардійців Широнінців та пр. Тракторобудівників. Крім ремонтів водоводів, вони також упорядковують розташовані на них водорозбірні колонки і оглядові колодязі, встановлюють сучасні гідранти, а також впорядковують території після ремонтів. За його словами, у період військових дій працівники комплексу багато в чому переглянули підходи щодо забезпечення водопостачання харків'ян. Наприклад, звичні масштабні планово-попереджувальні ремонти проводяться без відключення води у споживачів.

«Жителі Салтівки потихеньку заселяють свої покинуті будинки, тому ведемо свою діяльність акуратно, щоб воду до квартир подати і ями на вулицях та у дворах не залишити. Адже наше місто завжди відрізнялося чистотою та порядком», - наголосив В'ячеслав Глущенко.

Також відновлювальні роботи на водоводах Салтівського житлового масиву тривають у Київському районі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини