В Індустріальному районі готують внутрішньобудинкові комунікації до зими
09 червня 2022 15:45 ЖКГ
В Індустріальному районі готують внутрішньобудинкові комунікації до зими Ремонтники ділянки Індустріального району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» готують будинки харків'ян до зими.
Як повідомив сьогодні, 9 червня, начальник дільниці Індустріального району Сергій Шеховцов, щоденно бригади виконують близько 30 заявок харків'ян. Зокрема, днями по пр. Героїв Харкова в усіх під'їздах будинку №304 встановили нову запірну арматуру, а в будинку №314 замінили ділянку внутрішньобудинкової мережі холодного водопостачання. Сьогодні ремонтники планують провести капітальні відновлювальні роботи внутрішньобудинкової системи водопостачання на вул. Велика Кільцева, 132.

«У зоні особливої ​​уваги – капітальний ремонт та відновлення комунікацій водопостачання та водовідведення у житловому фонді, який найбільше постраждав від ворожих обстрілів. Насамперед, це будинки, розташовані у мікрорайонах «Горизонт» та «Сонячний». У зв'язку з тим, що пошкодження тут колосальні, на ділянці щодня працюють найдосвідченіші та найуміліші наші бригади», - зазначив Сергій Шеховцов.

За його словами, у зв'язку з поверненням харків'ян з евакуації ремонтники допомагають вирішувати й інші побутові питання мешканців, пов'язані з водопостачанням та водовідведенням. Тому він звернувся до харків'ян із проханням використовувати раковини та унітази лише за призначенням та не засмічувати стояки побутовими предметами, залишками їжі та будівельним сміттям.

«Адже зараз у ремонтників кожна хвилина на рахунку, і замість того, щоб займатися виконанням важливих виробничих завдань, їм доводиться витрачати дорогоцінний час, виконуючи прочистку систем водовідведення», - зазначив Сергій Шеховцов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини