Ігор Терехов: Харків має самостійно стати на ноги!
21 травня 2022 11:09 Місто
Ігор Терехов: Харків має самостійно стати на ноги! У перші місяці війни Харків одержав величезну підтримку від інших українських міст та міжнародних партнерів, проте зараз йому необхідно самостійно стати на ноги.

Про це Харківський міський голова Ігор Терехов заявив в інтерв'ю для проєкту «Рух ЧЕСНО» та видання «Дзеркало тижня».

Мер Харкова подякував усім, хто у скрутний час відправляв у місто гуманітарні вантажі та допомагав забезпечити харків'ян усім необхідним. Проте він зазначив, що завдяки українським захисникам у місті немає активних бойових дій, і Харків готовий до перезапуску економіки.

«Ми ж не можемо постійно бути в режимі «дайте-дайте». Ми зобов'язані сьогодні поступово відходити від гуманітарної допомоги і стати самостійно на ноги. Як це зробити? Люди мають заробляти, має закрутитися економіка.

Якщо не буде наповнюватися бюджет, то ми дійдемо до того, що не буде з чого платити пенсії та зарплати, за що купувати паливо та інші матеріали. Зрозуміло, що в країні триває війна, є бомбардування, зберігається ризик ракетного обстрілу та повітряних нальотів. Але така сама ситуація і в інших містах — Києві, Львові, Дніпрі», - наголосив Ігор Терехов.

За його словами, такий ризик зберігатиметься, доки Україна не здобуде остаточної перемоги над окупантами. Проте у Харкові вже зараз роблять усе можливе, щоб люди могли ходити на роботу та заробляти гроші. Зокрема, у різних районах міста вже почали курсувати автобуси та тролейбуси. Крім того, протягом кількох днів на маршрути вийдуть трамваї, а також почне працювати метро.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини