Ігор Терехов – тимчасовим мешканцям метро: Кожного забезпечимо нормальними умовами проживання!
20 травня 2022 16:25 Місто
Ігор Терехов – тимчасовим мешканцям метро: Кожного забезпечимо нормальними умовами проживання! Усіх людей, які через обстріли жили на станціях метро та втратили свої домівки, забезпечать житлом та гарячим харчуванням, незалежно від місця їх реєстрації.

Про це сьогодні, 20 травня, повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов під час спілкування з харків'янами на одній зі станцій метрополітену.

Він зазначив, що ніколи не ділив і не буде ділити містян та мешканців області. Протягом кількох днів усіх людей розселять у гуртожитки та продовжать надавати їм усіляку допомогу.

«Ми забезпечимо вас нормальними умовами проживання, гарячим харчуванням, медикаментами. У вас буде гаряча вода, можливість самим приготувати їжу. Також ми підготуємо укриття, куди ви зможете спускатись під час повітряної тривоги. Ми й надалі дбатимемо про вас», - наголосив мер Харкова.

За його словами, також у гуртожитках працюватимуть дитячі кімнати. Щоб у всіх була можливість ходити на роботу, за дітьми наглядатимуть вчителі та вихователі дитячих садків.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини