Ремонтні бригади оперативно відновлюють водопостачання у будинках харків'ян
30 квітня 2022 13:04 ЖКГ
Ремонтні бригади оперативно відновлюють водопостачання у будинках харків'ян Працівники комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» учора, 29 квітня, ліквідували шість пошкоджень на водоводах і упорядкували вісім оглядових колодязів.

Сьогодні, 30 квітня, вони планують провести ремонтні роботи ще на шести водоводах. Також відновленням водопостачання у будинках харків'ян займаються бригади комплексу «Харківводовідведення».

Як повідомив начальник ділянки Індустріального району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Сергій Шеховцов, районні бригади щодня виконують понад 20 заявок, що надходять від харків'ян, а також реагують на позаштатні ситуації, що виникають внаслідок обстрілу. У зоні особливої ​​уваги бригад залишаються підвальні приміщення, які є для людей рятівними притулками.

«Обставини складаються так, що кожен день нам доводиться дуже оперативно діяти під час проведення ремонтних робіт на внутрішньобудинкових системах та системах зливової каналізації. Також у разі потреби допомагаємо харків'янам у вирішенні й інших побутових питань. Завдяки багатому досвіду та кмітливості всіх фахівців з поставленими завданнями успішно справляємось», - наголосив Сергій Шеховцов.

Як поінформували у комплексі «Харківводовідведення», сьогодні бригади планують відремонтувати 16 стояків та подати воду до 151 квартири.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини