Ігор Терехов: Після перемоги ми обов'язково віддамо заслужені почесті героям Чорнобиля
26 квітня 2022 21:37 Суспільство
Ігор Терехов: Після перемоги ми обов'язково віддамо заслужені почесті героям Чорнобиля Через війну у місті Харкові не відбулася традиційна церемонія покладання квітів, присвячена Міжнародному дню пам'яті про Чорнобильську катастрофу.

Як зазначив у відеозверненні сьогодні, 26 квітня, Харківський міський голова Ігор Терехов, у місті завжди з великою повагою ставилися до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС і спільно з центральною владою вирішували та продовжують вирішувати дуже багато питань героїв-чорнобильців, а також їхніх сімей.

«Щороку 26-го квітня ми покладали квіти до пам'ятника жертвам Чорнобильської катастрофи в Молодіжному парку, вшановували пам'ять героїв, які віддали своє життя. Цього року такої церемонії не було, але це не означає, що ми забули про їхній подвиг. Навпаки, ми дуже чітко розуміємо, що і якою ціною було досягнуто. Адже у мирний час зробити героїчний вчинок може не кожен. Але я на 100% упевнений, що після нашої перемоги ця традиція відновиться, і ми віддаватимемо заслужені почесті нашим героям-чорнобильцям», - наголосив мер Харкова.

Довідка. 26 квітня 1986 року сталася одна з найбільших аварій на атомних об'єктах -вибух 4-го енергоблоку Чорнобильської АЕС. У ліквідації наслідків аварії взяли участь понад 350 тис. українців, зокрема, харків'яни. У травні 1986 року з 30-кілометрової зони було евакуйовано понад 116 тис. осіб.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини