Працюємо у штатному режимі та реагуємо на всі виклики – «Харківводоканал»
07 березня 2022 15:17 ЖКГ
Працюємо у штатному режимі та реагуємо на всі виклики  – «Харківводоканал» Комплекси КП «Харківводоканал» станом на 13:00 7 березня працюють у штатному режимі.

Як зазначили на підприємстві, не дивлячись на вибухи та авіанальоти, ремонтні бригади приймають заявки та виїжджають на виклики. Зокрема, після аварійної ситуації на електропідстанції, що призвела до зупинки насосних підкачующих агрегатів, в повному обсязі було відновлено водопостачання селища Лідне. Крім того, бригади відновлюють водопостачання житлового масиву «Горизонт», де також виникли проблеми з енергопостачанням. Наразі подача води там здійснюється із пониженим тиском. 

Крім того, ремонтні бригади регулярно проводять профілактичні чищення на мережах водовідведення, здійснюючи до 25 виїздів на добу. Особлива увага приділяється ділянкам, де розташовані сховища, станції метрополітену, лікарні та адміністративні будівлі, що функціонують. 

На підприємстві повідомили, що відповідно до результатів проведених досліджень вода, що подається у будинки харків’ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам. Крім того, служби, які забезпечують роботу внутрішньобудинкових систем водопостачання та водовідведення, реагують на всі заявки абонентів. 

«Усіх чуємо та реагуємо, не дивлячись на складність. Адже деякі мешканці виїхали та не залишили ключі від квартир, а протікання виникло саме там, і потрібно прийняти непросте рішення - відключити весь стояк та залишити без води сусідів чи діяти якось по-іншому. Ще гірше, коли будинок потрапив під обстріл, руйнуються стіни. Відключити воду потрібно, але небезпечно для життя», - зазначили на підприємстві. 

Для економії часу аварійних бригад абонентів просять більш детально повідомляти про витоки води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, а також надавати номер телефону заявника для уточнення. Цілодобово цю інформацію можна повідомити за тел. 15-33.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини