Ігор Терехов звернувся до міжнародної спільноти щодо закриття неба
06 березня 2022 14:53 Офіційно
Ігор Терехов звернувся до міжнародної спільноти щодо закриття неба Харківський міський голова Ігор Терехов звернувся до голови підкомітету Призу Європи ПАРЄ та мерів міст-побратимів та партнерів Харкова щодо впровадження зони А2/АD над територією України.

У зверненні Ігор Терехов зазначив, що протягом 11-ти днів найбільшу європейську країну в центрі Європи намагаються знищити. Російська Федерація варварськи саме з повітря атакує цивільні об’єкти: житлові будинки, дитячі садки, школи, лікарні, пологові будинки, а також критичну комунальну інфраструктуру, яка забезпечує життєдіяльність міста.

«Вогонь ведеться з неба прицільно, на ураження - вночі і вдень. Тисячі загиблих та поранених дітей, жінок, літніх людей - така ціна зволікання з закриттям неба. Це невипадково, це цілеспрямований удар саме по цивільним об’єктам. Зруйнована інфраструктура, сотні будинків без тепла у морози, без водопостачання, без світла. Без будь-якого перебільшення, єдиний спосіб вижити для всіх нас, і я маю на увазі увесь світ, - це зона А2/АD над Україною. Закрийте небо над Україною! Врятуйте не тільки Україну - врятуйте світ!» - звернувся Ігор Терехов до міжнародної спільноти.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини