У Харкові вводиться комендантська година
24 лютого 2022 18:27 Оперативна інформація
У Харкові вводиться комендантська година У зв'язку із веденням бойових дій у Харкові вводиться комендантська година.

Про це сьогодні, 24 лютого, повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

За його словами, комендантська година діятиме з 20:00 до 6:00. У цей час буде заборонено перебувати на вулицях міста всім жителям, окрім працівників екстрених служб та тих осіб, які забезпечують життєдіяльність міста.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини