Харків увійшов до топ-10 міст Європи щодо роботи з іноземними інвесторами
22 лютого 2022 15:21 Співробітництво з міжнародними організаціями
Харків увійшов до топ-10 міст Європи щодо роботи з іноземними інвесторами Харків увійшов до топ-10 Рейтингу європейських міст та регіонів майбутнього 2022/23 журналу «fDi Intelligence», спеціалізованого видання міжнародної ділової газети «Financial Times», у категорії «Ефективність стратегії залучення прямих іноземних інвестицій».

Про це сьогодні, 22 лютого, повідомила директор Департаменту із взаємодії з міжнародними агенціями та фінансовими установами Ольга Дем'яненко.

За її словами, дослідження для цього рейтингу проводиться раз на два роки.

«Харків - єдине українське місто, яке отримало відзнаку у найважливішій категорії рейтингу, і в яку місто запросили взяти участь уперше. Раніше, починаючи з 2013 року, Харків завжди посідав перші місця у цьому рейтингу у категорії «Економічна ефективність», а перехід у нову категорію є ознакою виходу роботи з міжнародними партнерами та інвесторами на новий рівень. У топ-10 разом з нами увійшли дуже економічно розвинені міста, і це говорить про те, що Харків вибрав правильний вектор розвитку, правильну стратегію роботи з інвесторами», - підкреслила Ольга Дем'яненко.

Зазначимо, що, крім Харкова, до топ-10 у категорії «Ефективність стратегії залучення прямих іноземних інвестицій» також увійшли Антверпен (Бельгія), Дюссельдорф (Німеччина), Лейпциг (Німеччина), Франкфурт-на-Майні (Німеччина), Краків (Польща), Ізмір (Туреччина) та ін.

Інші українські міста отримали відзнаки у категорії «Економічна ефективність»: Київ – серед столиць, Одеса та Львів – серед великих міст, Дніпро – серед середніх міст.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини