На Дергачівському полігоні готуються до пуску сортувальної лінії
21 лютого 2022 14:17 ЖКГ
На Дергачівському полігоні готуються до пуску сортувальної лінії На Дергачівському полігоні твердих побутових відходів завершується будівництво комплексу, де сортуватиметься сміття, зібране у місті Харкові.

Про це сьогодні, 21 лютого, повідомив директор КП «Муніципальна компанія поводження з відходами» Юрій Суярко.

«Вже зібрана сортувальна лінія, ведуться роботи з підключення до електромережі, закінчується монтаж систем опалення, вентиляції та пожежогасіння. Група наших спеціалістів вилетіла до Польщі, щоб пройти навчання з організації роботи на такому комплексі. Думаю, за місяць-півтора ми почнемо прогінний запуск, і лінія почне працювати», - наголосив керівник підприємства.

За розрахунками, під час запуску сортувальна лінія дозволить зменшити кількість відходів, що потрапляють у тіло полігону, на 10%. А якщо у Харкові почне повноцінно працювати система роздільного збору сміття, цей показник складе 30%.

«Кінцева мета роздільного збору сміття - зменшення кількості відходів, що потрапляють на полігон, що дозволить збільшити термін його експлуатації. Метал, пластик, скло, картон, папір, тетрапаки - це корисні відходи, що підлягають подальшій переробці. Зараз у Харкові проводиться експеримент із роздільного збору сміття, і цей досвід поступово переноситиметься на все місто», - розповів Юрій Суярко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини