У Харкові стартував прийом заявок на конкурс «Молода людина року»
21 лютого 2022 09:47 Суспільство
У Харкові стартував прийом заявок на конкурс «Молода людина року» Подати заявки, в тому числі дистанційно, на участь у міському конкурсі «Молода людина року» 2022 року можна до 29 квітня.

Як  повідомили у Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту, конкурс проведуть в два етапи – І етап (районний) та II етап (міський) в 11 номінаціях: 

«Учні закладів загальної середньої освіти»;
«Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти»;
«Студенти закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації»;
«Студенти (курсанти) закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації»; 
«Наукова діяльність»;
«Культура та мистецтво»;
«Фізична культура та спорт»;
«Діяльність у галузі виробництва, підприємництва»;
«Діяльність у невиробничій сфері»;
«Громадська діяльність»;
«Волонтерська діяльність».

У департаменті зазначили, що остання номінація є нововведенням 2022 року. Її  було включено до конкурсу у зв’язку із активним розвитком у Харкові протягом останніх років волонтерського руху. 

Детальну інформацію про порядок проведення конкурсу, необхідний пакет конкурсних документів, критерії оцінювання заявок та іншу інформацію можна дізнатися в районних комітетах у справах сім’ї, молоді та спорту та за тел.: (057) 725-20-74.

Також з умовами проведення конкурсу можна ознайомитися у Положенні про організацію та проведення конкурсу «Молода людина року» у 2022 році.

Нагадаємо, що на підставі рішень експертних рад у кожній номінації визначаються один переможець та два лауреати спочатку на І (районному), а потім на ІІ (міському) етапах конкурсу. Переможці міського етапу нагороджуються грошовими преміями.

Довідка. Конкурс «Молода людина року» проводиться щорічно Управлінням у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, починаючи с 2001 року. Щорічно за рекомендаціями відповідних установ або шляхом самовисування у ньому беруть учать понад 270 конкурсантів.

Мета конкурсу - підтримка обдарованої і талановитої молоді, відзначення вагомих досягнень молоді в різних сферах суспільного життя, нагородження кращих молодих фахівців в області виробничої, навчальної, громадської та творчої діяльності.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини