Ігор Терехов представив нового керівника Холодногірського району
26 січня 2022 15:19 Місто
Ігор Терехов представив нового керівника Холодногірського району Новим головою Адміністрації Холодногірського району призначено Неллі Цибульник.

Відповідне розпорядження підписав Харківський міський голова Ігор Терехов. Представляючи нового керівника райадміністрації, міський голова висловив упевненість, що це призначення надасть потужного імпульсу розвитку Холодногірського району.

«Я хочу, щоб актив району підтримав молодого керівника. У Неллі Юріївни є необхідний досвід та надійний тил. Ми надамо їй усіляку підтримку. Упевнений, що її робота принесе потрібні результати, і завдяки нашим спільним зусиллям Холодногірський район стане одним із найкращих у місті», - зазначив міський голова.

Також Ігор Терехов подякував за плідну роботу Інні Уваровій та повідомив, що колишня голова Холодногірського району залишиться працювати в його команді. Він зазначив, що темп розвитку міста постійно нарощується, тому оновлення команди є неминучим.

Своєю чергою Неллі Цибульник подякувала меру за надану довіру та зазначила, що добре поінформована про проблеми мешканців Холодногірського району і у своїй роботі враховуватиме їх побажання.

«Оскільки я є депутатом обласної ради від цього району, я близько року щільно співпрацюю з мешканцями та знаю їхні проблеми. Упевнена, що спільно з досвідченим колективом адміністрації, комунальними службами та всім активом району ми дуже швидко досягнемо тих темпів розвитку, які ви задали місту Харкову, і Холодногірський район стане ще комфортнішим та привабливішим для його мешканців», - зазначила Неллі Цибульник.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини