У Харкові модернізують очисні споруди
21 січня 2022 15:39 ЖКГ
У Харкові модернізують очисні споруди КП «Харківводоканал» виконує модернізацію системи очисних споруд для поліпшення якості послуг, що надаються харків'янам.

Як повідомив директор Комплексу з перекачування та очищення стічних вод КП «Харківводоканал» Юрій Шаталов, на очисних спорудах підприємства за добу очищується близько 500 тис. куб. м стічних вод.

«Очищення стічних вод відбувається у суворому дотриманні всіх технологічних стандартів та норм. На першому етапі це - ретельне механічне очищення стоків, спрямоване на затримання сміття, піску та видалення осаду. Потім стічні води проходять біологічне очищення, відділення активного мулу та освітлення очищених стічних вод. І лише після всіх необхідних лабораторних досліджень ця вода надходить до харківських річок», - зазначив Юрій Шаталов.

Також він наголосив, що керівництво підприємства завжди націлене на подальшу модернізацію та удосконалення очисних споруд. Зокрема, у рамках реалізації інвестиційного проєкту «Удосконалення системи мулового господарства каналізаційних очисних споруд м. Харкова» на очисних спорудах проводиться реконструкція цехів механічного та біологічного очищення з використанням інноваційних технологій та енергоефективного обладнання. Це дозволить значно підвищити якість очищення стічних вод.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини