Світлана Горбунова-Рубан: Діти, які постраждали в аварії на Окружній, забезпечені всім необхідним
12 січня 2022 20:00 Суспільство
Світлана Горбунова-Рубан: Діти, які постраждали в аварії на Окружній, забезпечені всім необхідним Діти, батьки яких загинули сьогодні, 12 січня, у ДТП на Окружній дорозі, перебувають у Міській лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова та забезпечені всім необхідним.

Про це повідомила заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

Віцемер подякувала всім харків'янам, які стали збирати кошти на лікування дітей, та акцентувала увагу на тому, що зараз робити цього не потрібно, оскільки лікарня взяла на себе всі витрати.

«Хлопчик був двічі прооперований: спочатку нейрохірургами нашої лікарні, а згодом хірургами дитячої обласної. Завтра до дівчинки приїдуть дитячі травматологи з міської лікарні №17. Усі лікувальні заклади готові надати цим дітям усю необхідну медичну допомогу, взяти на себе усі витрати. Тому я звертаюся до всіх із проханням не спекулювати на цій темі, не збирати гроші на дороге лікування. Поки що система охорони здоров'я міста Харкова фінансової допомоги не просить, а якщо виникне така потреба, то я звернуся до всіх особисто», - наголосила віцемер.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини